Laivo nuoma Dreverna – Juodkrantė

Norite pamatyti išskirtinės mūsų šalies vietas? Tokias, kurių nepamatytumėte nei keliaudami pėsčiomis, nei automobiliu, nei važiuodami dviračiais? Jūsų lūkesčius pateisins vandens kelias, kurį sklandžiai bei patogiai įveiksite keliaudami laivu. Galite rinktis įvairius maršrutus, o vienas jų yra Dreverna – Juodkrantė.

Laivų nuoma: kodėl šis sprendimas vertas jūsų pasirinkimo?

Nors laivų nuoma yra tik vienas pasirinkimas iš daugelio, dėmesį verta atkreipti į tai, kad tikrai netrūksta priežasčių, kodėl verta jį rinktis. Visų pirma, kelionė laivu yra puikus būdas dar geriau pažinti mūsų žavingą šalį. Tačiau ir tai – dar ne viskas; nereikia pamiršti, kad laivai sudaro didelį pasirinkimą (kateriai, pramoginiai laivai, jachtos ir t.t.) Taigi, tikrai rasite laivą, kuris pateisintų jūsų poreikius ir lūkesčius. Tačiau ir tai – dar ne viskas: reikia akcentuoti, jog būtent kelionė laivu yra puikus pasirinkimas ne tik tuo atveju, kai norisi pažinti dar neregėtus mūsų šalies kampelius ar puikiai praleisti laiką, bet ir taip pat tuo atveju, jei norite surengti asmeninė šventę nekasdienėje aplinkoje.

Laivas Dreverna – Juodkrantė sužavės įspūdingu maršrutu

Laivas Dreverna – Juodkrantė yra puikus pasirinkimas dėl daugybės priežasčių, tačiau svarbiausia iš jų – maršrutas, kuriuo keliaudami išvysite daug nuostabių vaizdų. O kitaip ir būti negalėtų: juk Dreverna yra senovinis žvejų kaimelis, o Juodkrantė – įvardijama kaip vienas gražiausių mūsų šalies kampelių. Tad atraskite unikalų vandens kelią, besitęsiantį nuo Drevernos iki Juodkrantės ir grožėkitės nepakartojamais vaizdais, kurie įsimins ilgam.

Laivo nuoma: ko dar svarbu nepamiršti?

Kad išvyka laivu teiktų tik pačius geriausius įspūdžius svarbu nepamiršti ir dar kelių akcentų. Vienas iš jų yra asmenų, kurie dalyvaus išvykoje, skaičius. Įvardinkite, kiek asmenų planuoja vykti laivu, tai padės lengviau nuspręsti, kokio dydžio laivas bus yra reikalingas. Tačiau ir tai – dar ne viskas: jei planuojama šventė, iš anksto pasirūpinkite ir vaišėmis, dekoracijomis ar muzikiniu fonu. Na, ir, žinoma, dar vienas svarbus dalykas, kuris taip pat turi būti numatytas iš anksto, yra išvykos data.

Mūsų laivai

Tai Bent Medinukas
Tai Bent Medinukas

Pramoginio laivo nuoma asmeninėms šventėms: mergvakariui gimtadieniui ar kitai progai. Pramoginių laivų nuoma – puikus pasirinkimas, kai norisi savo šventę praleisti nekasdieniškoje aplinkoje.

Plačiau
Tai Bent Bondas
Tai Bent Bondas

 puikus pasirinkimas, kai norisi įdomiai ir nekasdieniškai praleisti laisvalaikį. Kateriai – lengvai valdomi, manevringi, tad padovanos didžiulį malonumą vandens pramogų entuziastams.

Plačiau
Tai Bent Greitas
Tai Bent Greitas

Rinkitės jachtos nuomą patiems įvairiausiems tikslams:
ji puikiai tiks tiek tuo atveju, jei norite paįvairinti savo asmeninę šventę, tiek tuomet, jei norite padovanoti sau malonią išvyką be jokios progos.

Plačiau

Kelionių maršrutai

Yra tiek daug gražių kelionių tikslų, su kuriais galima pasinaudoti mūsų laivais. Kai kurios populiarios galimybės apima:

Rinktis