Laivo nuoma Dreverna – Nida

Ne paslaptis, kad turite ne tik atsakingai dirbti, bet ir kokybiškai bei įdomiai pailsėti, nes tik tokiu atveju būsime kupini jėgų ir energijos, kuri leis efektyviai atlikti suplanuotus darbus. Taigi, pasirūpinkite, kad jūsų laisvalaikis būtų kokybiškas ir įdomus. Na, o laivų nuoma yra vienas pasirinkimų įdomiam laisvalaikiui. Laivo nuoma taip pat puikiai tiks ir tuo atveju, jei norite surengti įspūdingą asmeninę šventę.

Laivų nuoma: kokiais atvejais tai yra puikus pasirinkimas?

Jei norite praleisti laiką nekasdieniškoje aplinkoje ar surengti įspūdingą šventę sau, o galbūt, artimam žmogui, tai laivų nuoma – vienas geriausių pasirinkimų. Visų pirma, laivo nuoma (katerio nuoma ar jachtos nuoma), puikiai tiks tiek tuo atveju, jei norėsite apžiūrėti gražias vietoves ar įspūdingai atšvęsti mergvakarį, gimtadienį ar kitą šventę. Pasiplaukiojimas jachta ar kateriu taip pat leis savarankiškai priimti sprendimus, susijusius su laivo valdymu. Verta akcentuoti, kad jei domina savarankiška kelionė vandens keliu, tai geriausiai tiks katerio nuoma, tačiau, jei pasigrožėti nuostabiais vaizdais norite pakviesti didesnį būrį žmonių, o galbūt – atšvęst šventę, tai ypač tiks jachtos nuoma.

Laivas Dreverna – Nida: kodėl verta rinktis būtent šį maršrutą?

Jei jus domina laivų nuoma, tai turėtumėte atkreipti dėmesį ir į tai, kad jūsų laukia ypač įvairūs maršrutai. Vienas jų yra ir maršrutas Dreverna – Nida. Tikrai netrūksta priežasčių, kodėl turėtumėte rinktis būtent šį maršrutą: Dreverna – tai įspūdingo grožio, unikalus žvejų kaimelis, kurį bent kartą gyvenime verta aplankyti kiekvienam. Per kaimelį vinguriuojanti Švenčelės upė suteikia dar daugiau žavesio peizažui. Na, o Nida – viena įspūdingiausių vietų mūsų šalyje, apie kurią žino visi. Tad apsilankymų šioje žavingoje vietovėje tikrai niekada nebus per daug.

Į ką dar svarbu atkreipti dėmesį renkantis laivą nuomai?

Jei domina laivas nuomai, tai turėtumėte įvertinti ir dar kelis akcentus. Visų pirma, nuspręskite kokio tipo laivas jus domina labiausiai (pavyzdžiui, kateris labiau tiks tuo atveju, jei norite vieni mėgautis gamtos grožiu, o didesnei žmonių kompanijai labiau tiks jachta). Taip pat iš anksto numatykite ir datą.

Mūsų laivai

Tai Bent Medinukas
Tai Bent Medinukas

Pramoginio laivo nuoma asmeninėms šventėms: mergvakariui gimtadieniui ar kitai progai. Pramoginių laivų nuoma – puikus pasirinkimas, kai norisi savo šventę praleisti nekasdieniškoje aplinkoje.

Plačiau
Tai Bent Bondas
Tai Bent Bondas

 puikus pasirinkimas, kai norisi įdomiai ir nekasdieniškai praleisti laisvalaikį. Kateriai – lengvai valdomi, manevringi, tad padovanos didžiulį malonumą vandens pramogų entuziastams.

Plačiau
Tai Bent Greitas
Tai Bent Greitas

Rinkitės jachtos nuomą patiems įvairiausiems tikslams:
ji puikiai tiks tiek tuo atveju, jei norite paįvairinti savo asmeninę šventę, tiek tuomet, jei norite padovanoti sau malonią išvyką be jokios progos.

Plačiau

Kelionių maršrutai

Yra tiek daug gražių kelionių tikslų, su kuriais galima pasinaudoti mūsų laivais. Kai kurios populiarios galimybės apima:

Rinktis