Laivo nuoma Juodkrantė – Dreverna

Ar norite prasmingai leisti laiką gamtos apsuptyje? Ar norite tokios veiklos, kuri leistų nusiraminti, atsipalaiduoti, pamiršti kasdienybę, pasigrožėti nuostabiais vaizdais, o taip pat – atrasti dar neregėtas vietoves? Jei taip, tai visus šiuos jūsų lūkesčius (ir dar daugiau), pateisins laivų nuoma pasirinktu maršrutu. Jie yra ypač įvairūs, kiekvienas jų – savitai žavus bei unikalus. Na, o vienas galimų pasirinkimų yra ir laivas, plaukiantis maršrutu Juodkrantė – Dreverna.

Laivo nuoma pateisins ypač įvairius lūkesčius

Visai nesvarbu, ar norite gamtos grožiu mėgautis vieni, su šeima ar gausiu draugų būriu, laivo nuoma puikiai tiks bet kokiu atveju. Laivo (katerio, jachtos, pramoginio laivo nuoma), puikiai tiks ir tuo atveju, jei norite išskirtinės asmeninės šventės – gimtadienio, vardadienio, mergvakario ir t.t. Be to, pasiplaukiojimas laivu nuramins, atpalaiduos, pakels nuotaiką, leis pakeisti aplinką. Na, o, jeigu norite surengti įspūdingą staigmeną artimam žmogui, tokiu atveju plaukiojimas laivu taip pat puikiai pateisins jūsų lūkesčius.

Laivas Juodkrantė – Dreverna: kuo pakerės šis maršrutas?

Yra daugybė priežasčių, kodėl bent vieną kartą turėtumėte keliauti šiuos maršrutu. Tai – puiki galimybė pasigėrėti nuostabiais vaizdais. Dreverna – senovinis žvejų kaimelis, garsėjantis romantišku bei svajingu kraštovaizdžiu bei ramybe. Na, o Juodkrantė – vienas gražiausių mūsų šalies kurortų. Tad vienos išvykos metu, turėsite puikią galimybę pažinti dvi nuostabias mūsų šalies vietoves. Ir net ir tuo atveju, jei jose lankėtės jau ne kartą, galite būti tikri, kad vandens kelias ir laivo nuoma yra tie sprendimai, kurie leis šias vietoves pažinti iš naujo. Na, o atstumas nuo Drevernos iki Juodkrantės, tai pat leis gėrėtis nuostabiais vaizdais. Nepraleiskite progos pasimėgauti ir kitais mūsų parengtais maršrutais.

Laivo nuoma: į ką dar reikia atkreipti dėmesį?

Planuodami išvyką laivu, nepamirškite ir tam tikrų akcentų. Visų pirma, numatykite kelionės datą. Antra, įvardinkite, kiek žmonių vyks kartu su jumis. Jei planuojate švęsti šventę, iš anksto apsvarstykite ir kitus papildomus sprendimus, kurių prireiks jūsų šventei (užkandžiai, gėrimai, dekoracijos, muzika ir t.t.).

Mūsų laivai

Tai Bent Medinukas
Tai Bent Medinukas

Pramoginio laivo nuoma asmeninėms šventėms: mergvakariui gimtadieniui ar kitai progai. Pramoginių laivų nuoma – puikus pasirinkimas, kai norisi savo šventę praleisti nekasdieniškoje aplinkoje.

Plačiau
Tai Bent Bondas
Tai Bent Bondas

 puikus pasirinkimas, kai norisi įdomiai ir nekasdieniškai praleisti laisvalaikį. Kateriai – lengvai valdomi, manevringi, tad padovanos didžiulį malonumą vandens pramogų entuziastams.

Plačiau
Tai Bent Greitas
Tai Bent Greitas

Rinkitės jachtos nuomą patiems įvairiausiems tikslams:
ji puikiai tiks tiek tuo atveju, jei norite paįvairinti savo asmeninę šventę, tiek tuomet, jei norite padovanoti sau malonią išvyką be jokios progos.

Plačiau

Kelionių maršrutai

Yra tiek daug gražių kelionių tikslų, su kuriais galima pasinaudoti mūsų laivais. Kai kurios populiarios galimybės apima:

Rinktis