Laivo nuoma Klaipėda – Juodkrantė

Jei norite praleisti dieną gamtos apsuptyje, tai – laivo nuoma yra puikus pasirinkimas. Keliaudami vandens keliu, išvysite tokias vietoves, kurių tikrai nepamatytume, jei keliautumėte sausuma. Be to, jūsų laukia ypač įvairūs vandens maršrutai, todėl įvairovė – užtikrinta.

Kodėl verta rinktis laivo nuomą?

Laivo nuoma – vienas iš nedaugelio pasirinkimų, tačiau priežasčių, kodėl jį verta rinktis tikrai netrūksta. Visų pirma, laivo nuoma yra puikus pasirinkimas tiek tuo atveju, jei norisi gamtos grožiu mėgautis vienam, tiek tuo atveju, jei norite tuo mėgautis kartu su kitais žmonėmis. Laivo nuoma taip pat yra puikus pasirinkimas ir tuomet, jei norisi asmeninę šventę atšvęsti nekasdieniškoje aplinkoje.

Maršrutas Klaipėda – Juodkrantė: kodėl jis verta jūsų pasirinkimo?

Nusprendus pasirinkti jachtos ar katerio nuomą, būtina pagalvoti ir apie maršrutą. Na, o jie – ypač įvairūs: vienas galimų yra maršrutas Klaipėda – Juodkrantė. Tai – ypač geras pasirinkimas, jei norite suderinti žavingą miesto šurmulį bei kerinčio kurorto žavesį vienoje išvykoje. Kelionę pradėję Klaipėdoje, galėsite stebėti, koks dinamiškas ir svajingas yra šis miestas, o atvykę į Juodkrantę, netruksite pastebėti, kad tai – viena žavingiausių ir svajingiausių vietų mūsų šalyje. Nuo Klaipėdos iki Juodkrantės – taip pat laukia vaizdingas bei spalvingas vandens kelias, kuris leis pažinti tokias vietas, kurių tikrai neišvystumėte, jei pasirinktumėte maršrutą sausuma. Na, ir, žinoma, svarbu pabrėžti, kad tai tikrai nėra vienintelis maršrutas, kurį galite rinktis, todėl nepraleiskite progos išbandyti ir kitus maršrutus.

Laivo nuoma: ko svarbu nepamiršti?

Na, o, kad Jūsų išvyka šiuo maršrutu būtų nepamirštama ir sklandi, iš anksto apgalvokite ir tam tikrus dalykus. Viena jų yra išvykos data. Taip pat nepamirškite nuspręsti, kurio tipo laivas geriausiai gali pateisinti jūsų lūkesčius (planuojant didesnę šventę, verčiau rinktis jachtos nuomą). Taip pat apgalvokite ir tai, kokie dar sprendimai bus reikalingi jūsų išvykai (jei planuojate švęsti šventę, nepamirškite ir vaišių, muzikos, pramogų, dekoracijų). Tačiau ir tai – dar ne viskas: jei jus domina laivo nuoma be kapitono, tai iš anksto pasirūpinkite, jog galėtumėte pateikti galiojantį laivavedžio pažymėjimą.

Mūsų laivai

Tai Bent Medinukas
Tai Bent Medinukas

Pramoginio laivo nuoma asmeninėms šventėms: mergvakariui gimtadieniui ar kitai progai. Pramoginių laivų nuoma – puikus pasirinkimas, kai norisi savo šventę praleisti nekasdieniškoje aplinkoje.

Plačiau
Tai Bent Bondas
Tai Bent Bondas

 puikus pasirinkimas, kai norisi įdomiai ir nekasdieniškai praleisti laisvalaikį. Kateriai – lengvai valdomi, manevringi, tad padovanos didžiulį malonumą vandens pramogų entuziastams.

Plačiau
Tai Bent Greitas
Tai Bent Greitas

Rinkitės jachtos nuomą patiems įvairiausiems tikslams:
ji puikiai tiks tiek tuo atveju, jei norite paįvairinti savo asmeninę šventę, tiek tuomet, jei norite padovanoti sau malonią išvyką be jokios progos.

Plačiau

Kelionių maršrutai

Yra tiek daug gražių kelionių tikslų, su kuriais galima pasinaudoti mūsų laivais. Kai kurios populiarios galimybės apima:

Rinktis