Laivo nuoma Klaipėda – Nida

Jau daug metų gyvenate Klaipėdoje ar dažnai lankotės šiame mieste ir manote, jog jį puikiai pažįstate? Gali būti, jog klystate: būkite tikri, kad jei, pasirinksite išvyką laivu, tai šį miestą ir jo apylinkes pamatysite kitomis akimis ir išvysite tokias vietas, kurių tikrai nepamatytumėte, jei keliautumėte pėsčiomis, automobiliu ar dviračiu. Laivu nuoma pasirinktais maršrutais dovanos daug įspūdingų akimirkų. Vienas tokių yra ir maršrutas Klaipėda – Nida.

Laivo nuoma: dėl kokių priežasčių verta rinktis?

Laivo nuoma pateisins jūsų lūkesčius ypač įvairiais atvejais. Jei norite sau ir savo šeimai surengti įsimintiną dieną, laivo nuoma – puikus pasirinkimas. Jei norite gamta grožėtis vienumoje, tai puikai tiks katerio nuoma, o, jei norite surengti savo asmeninę šventę, tiks jachtos ar pramoginio laivo nuoma. Na, o tuo atveju, jei norite surengti įspūdingą staigmeną, savo artimam žmogui, tai taip pat laivo nuoma pateisins jūsų lūkesčius.

Laivas Klaipėda – Nida: kuo ypatingas šis maršrutas?

Šis maršrutas yra įspūdingas tuo, kad sujungia niekada nemiegantį miestą su ramybe alsuojančiu kurortu. Kelionė prasideda Klaipėdoje, tad visai kiti kampu galite pažvelgti į miestą – pamatyti tas vietas, kurių neišvystumėte, jeigu keliautumėte per jį pėsčiomis. Na, o Nida visuomet sužavi kiekvieną čia atvykstantį – jos didinga tarmybė ir įspūdingas grožis sudaro tokį derinį, kurio neįmanoma pamiršti. Ne paslaptis, kad būtent šis kurortas visada sužavi tiek mažus, tiek didelius keliautojus. Na, vandens kelias nuo Klaipėdos iki Nidos, taip pat bus kupinas nuostabių vaizdų.

Laivo nuoma: į kokius akcentus verta atkreipti dėmesį?

Jog pasiplaukiojimas laivu būtų sklandus, būtina tam tinkamai pasiruošti ir iš anksto įvertinti tam tikrus akcentus. Vienas jų – iš anksto numatykite datą, kuomet planuojate išvyką. Taip pat nepamirškite tiksliai apibrėžti ir savo poreikių: jei planuojate surengti asmeninę šventę, tai ne tik suskaičiuokite, kiek iš viso žmonių dalyvaus išvykoje, bet ir taip pat numatykite, kokių dar sprendimų reikės, jog plaukimas laivu būtų dar įsimintinesnis bei įspūdingesnis (vaišės, muzika, dekoracijos, pramogos ir t.t.).

Mūsų laivai

Tai Bent Medinukas
Tai Bent Medinukas

Pramoginio laivo nuoma asmeninėms šventėms: mergvakariui gimtadieniui ar kitai progai. Pramoginių laivų nuoma – puikus pasirinkimas, kai norisi savo šventę praleisti nekasdieniškoje aplinkoje.

Plačiau
Tai Bent Bondas
Tai Bent Bondas

 puikus pasirinkimas, kai norisi įdomiai ir nekasdieniškai praleisti laisvalaikį. Kateriai – lengvai valdomi, manevringi, tad padovanos didžiulį malonumą vandens pramogų entuziastams.

Plačiau
Tai Bent Greitas
Tai Bent Greitas

Rinkitės jachtos nuomą patiems įvairiausiems tikslams:
ji puikiai tiks tiek tuo atveju, jei norite paįvairinti savo asmeninę šventę, tiek tuomet, jei norite padovanoti sau malonią išvyką be jokios progos.

Plačiau

Kelionių maršrutai

Yra tiek daug gražių kelionių tikslų, su kuriais galima pasinaudoti mūsų laivais. Kai kurios populiarios galimybės apima:

Rinktis