Nuoma be kapitono

Gamtos grožis – ypatingas. Na, o leisti laiką joje – ypač naudinga.

Kadangi buvimas gamtoje ramina, atpalaiduoja, gerina emocinę bei fizinę būseną ir net didina kūrybingumą. Tačiau, jei nebenorite įprastų pasivaikščiojimų jau žinomomis vietovėmis, tai rinkitės kitus žavingus sprendimus, pavyzdžiui, laivelių nuomą. Tai – puiki galimybė praleisti laiką prie vandens! Pasirinkite aktyvų poilsį ir rinkitės iš mūsų individualių pasiūlymų. Mūsų laivus rasite Klaipėdoje bei patogiai ir įsimintinai galėsite pasiplaukioti. Jeigu esate baigę laivavedžio kursus bei galite pateikti laivavedžio pažymėjimą, išsinuomokite vieną ar kelis iš mūsų siūlomų laivelių ir mėgaukitės ypatingu laiku. Visi laivai yra apdrausti civiliniu draudimu, na, o prieš išplaukiant yra paimamas 600 eurų depozitas, kuris po laivo apžiūros, pasibaigus plaukimui yra grąžinamas. Laivo nuoma be kapitono – idealus pasirinkimas, norintiems praleisti laiką įspūdingoje gamtos apsuptyje ir patiems patirti laivo valdymo malonumą.

Katerio nuoma be kapitono Klaipėdoje.

Klaipėdoje leis patirti daug puikių emocijų. Katerio valdymas – įdomus, dinamiškas bei daug puikių potyrių dovanojantis procesas, kadangi patys tapsite padėties šeimininkais ir spręsite, kokį maršrutą rinktis. Dar daugiau, katerio valdymas lavina reakciją, moko greitai priimti sprendimus, didina pasitikėjimo savimi jausmą. Na, o vykstantiems kartu su jumis, tikrai netrūks daug malonių akimirkų.

Jachtos nuoma be kapitono

Dar vienas pasirinkimas yra ir jachtos nuoma be kapitono. Jei su jumis kartu pasidžiaugti nuostabia gamta pageidauja didesnis būrys žmonių, tai – jachta idealiai tam tiks, kadangi bus galima užtikrinti itin komfortišką kelionę keliolikai ar net kelioms dešimtims asmenų. Jachtos nuoma be kapitono yra idealus pasirinkimas ir tuo atveju, jei norisi ne tik pasidžiaugti įspūdingomis vietovėmis, bet ir tuomet, jei norite surengti asmeninę šventę nekasdieniškoje aplinkoje. Jachtos nuoma be kapitono leis jums pasimėgauti smagia gimtadienio popiete ar mergvakario vakarėliu nuostabioje gamtos apsuptyje bei išvysti vaizdus, kurių nepamatytumėte pasirinkę išvyką sausuma.

Laivo nuoma be kapitono: į ką dar svarbu atkreipti dėmesį?

Jei jus domina laivo nuoma be kapitono, tai reikėtų nepamiršti ir tam tikrų akcentų. Visų pirma, pasitikrinkite, ar galėsite pateikti galiojantį laivavedžio pažymėjimą. Taip pat atsakykite sau į klausimą – koks jūsų išvykos tikslas? Jei norite patys pasimėgauti puikiais vaizdais, puikiai tiks katerio nuoma be kapitono, tačiau, jei planuojama asmeninė šventė, tuomet labiau tiks jachtos nuoma be kapitono. Atkreipkite dėmesį ir į tai, kokia planuojama išvykos trukmė. Taip pat atsakykite ir į klausimą, ar bus reikalingi papildomi sprendimai (vaišės, muzika, pramogos ir t.t.).
Iš anksto apsvarstykite, kokios vietovės jus labiausiai domina (Klaipėda, Juodkrantė, Mingė, Dreverna, o, galbūt norėtumėte pabuvoti Kuršių mariose ir t.t.). Taip pat apsvarstykite ir išvykos datą. Na, ir, žinoma, nepamirškite, jog bus reikalingas depozitas.

Kodėl verta rinktis laivo nuomą be kapitono?

Laivo nuoma be kapitono – puiki galimybė pabuvoti įvairiose vietovėse (Drevernoje, Juodkrantėje, Klaipėdoje, Nidoje, Mingės kaime ir t.t.). Dar daugiau – tai puiki galimybė būti pačiam atsakingu už laivo valdymą bei savarankiškai priimti sprendimus. Tai – taip pat puiki galimybė pakviesti sau svarbius žmones pasigrožėti įspūdingomis vietovėmis bei padovanoti daug gražių akimirkų. Taip pat tai gali tapti malonia staigmena jūsų artimam žmogui. Na, ir, žinoma, laivo nuoma yra puiki galimybė džiaugtis gamta bei mėgautis nauda, kurią teikia buvimas joje: tai – atsipalaidavimas, aplinkos pakeitimas, kūrybingumo didinimas, fizinės bei emocinės sveikatos gerinimas ir t.t.

Mūsų laivai

Tai Bent Medinukas
Tai Bent Medinukas

Pramoginio laivo nuoma asmeninėms šventėms: mergvakariui gimtadieniui ar kitai progai. Pramoginių laivų nuoma – puikus pasirinkimas, kai norisi savo šventę praleisti nekasdieniškoje aplinkoje.

Plačiau
Tai Bent Bondas
Tai Bent Bondas

 puikus pasirinkimas, kai norisi įdomiai ir nekasdieniškai praleisti laisvalaikį. Kateriai – lengvai valdomi, manevringi, tad padovanos didžiulį malonumą vandens pramogų entuziastams.

Plačiau
Tai Bent Greitas
Tai Bent Greitas

Rinkitės jachtos nuomą patiems įvairiausiems tikslams:
ji puikiai tiks tiek tuo atveju, jei norite paįvairinti savo asmeninę šventę, tiek tuomet, jei norite padovanoti sau malonią išvyką be jokios progos.

Plačiau

Kelionių maršrutai

Yra tiek daug gražių kelionių tikslų, su kuriais galima pasinaudoti mūsų laivais. Kai kurios populiarios galimybės apima:

Rinktis