Paslaugos

Fotosesijos

Fotosesijos

Nepraleiskite progos įamžinti gražiausių bei svarbiausių savo gyvenimo akimirkų. Na, o, kad jos būtų dar ypatingesnės, rinkitės mūsų laivelius – jie jau laukia jūsų. Kelionė laiveliu – puiki galimybė keliauti po romantiškas bei svajingai nuteikiančias vietoves ir užfiksuoti svarbias savo gyvenimo akimirkas Keliausime gražiomis vietovėmis, žavingais įlankų kampeliais, o vos tik Jums panorėjus, galėsime sustoti, kad įsiamžintumėte tose vietose, kurios jums patiko labiausiai. Vienas įspūdingiausių mūsų laivelių yra TAIBENTBONDAS. Taip pat verta rinktis fotosesiją už šturvalo. Mes taip pat bendradarbiaujame su fotografais bei agentūromis, be to, be fotosesijų, skirtų asmeninėms šventėms (vestuvėms, gimtadieniams, mergvakariams ir t.t.), galime pateikti lanksčius pasiūlymus. Susisiekite su mumis, jei norite sužinoti apie tai daugiau. Nepraleiskite puikios progos įsiamžinti nuostabiose mūsų šalies vietovėse.

Nakvynė

Nakvynė

Pamirškite įprastas nakvynes viešbutyje, kaimo turizmo sodyboje ar svečių namuose – rinkitės nakvynę laive. Tai – unikali patirtis, kurią bent kartą gyvenime verta patirti kiekvienam. Mūsų laivo TAIBENTLAIVAS kolektyvas pasirūpins, kad jūsų nakvynė laive būtų itin maloni, o įspūdžiai išliktų ilgam. Laivas bus prišvartuotas pasirinktinoje uosto krantinėje Klaipėdoje, Drevernoje, Svencelėje, Nidoje ar tiesiog krantinėje prie kopų. Be to, laivai bus nuplukdomi į iš anksto suderintą vietą bei palikti nakčiai. Nakvynių skaičius bei lokacijos vietos neribojamos, taigi galima nakvoti vis kitame uoste ar pasirinktinoje vietoje. rinkitės ypatingą savo gyvenimo nuotykį – nakvynę laive.

Pamatyk

Pamatyk

Pabuvote Klaipėdoje, bet nepaplaukiojote laiveliu? Vadinasi, dalies Klaipėdos likote nepažinę! Na, o, jei neturite laiko ir skubate, tai TAIBENTLAIVAS kolektyvas turi galimybę itin operatyviai aprodyti Danės upę bei Klaipėdos uosto akvatoriją bei suteikti galimybę įamžinti gražias akimirkas. nuotraukose. Žaibiškas turas užtruks vos 30 minučių, tad mėgaukitės unikalia patirtimi.

Mūsų laivai

Tai Bent Medinukas
Tai Bent Medinukas

Pramoginio laivo nuoma asmeninėms šventėms: mergvakariui gimtadieniui ar kitai progai. Pramoginių laivų nuoma – puikus pasirinkimas, kai norisi savo šventę praleisti nekasdieniškoje aplinkoje.

Plačiau
Tai Bent Bondas
Tai Bent Bondas

 puikus pasirinkimas, kai norisi įdomiai ir nekasdieniškai praleisti laisvalaikį. Kateriai – lengvai valdomi, manevringi, tad padovanos didžiulį malonumą vandens pramogų entuziastams.

Plačiau
Tai Bent Greitas
Tai Bent Greitas

Rinkitės jachtos nuomą patiems įvairiausiems tikslams:
ji puikiai tiks tiek tuo atveju, jei norite paįvairinti savo asmeninę šventę, tiek tuomet, jei norite padovanoti sau malonią išvyką be jokios progos.

Plačiau

Kelionių maršrutai

Yra tiek daug gražių kelionių tikslų, su kuriais galima pasinaudoti mūsų laivais. Kai kurios populiarios galimybės apima:

Rinktis